1- کالای پارسی در جهت گسترش و ارتقاء تولید خانگی و محلی ایجاد شده است. کالای پارسی با نمایش محصولات بومی و خانگی و تولیدی شما گامی در جهت اشتغال با کمترین هزینه برمی‌دارد
2- غرفه شما همان نمایشگاه کالاهایتان می‌باشد که در اختیارتان قرار داده می شود شما با تبلیغ آن فروشگاه می‌توانید سود خود را دوچندان کنید
3- محصولات شما باید توسط خودتان و یا حمایت تولیدکننده داخلی و محلی ایجاد شده باشد ارائه محصولات وارداتی در کالای پارسی غیرمجاز است.
4- کالای پارسی در مورد محصولات شما هیچ مسئولیت و دخالتی ندارد و پاسخوگوی کیفیت و قیمت محصولات و پشتیبانی آن خود افراد هستند و درصورتی که خریدار از محصول تولیدی شما راضی نبود برگشت محصول توسط خود شما انجام می شود
5- کالای فارسی مجاز است در قبال ارائه خدمات غرفه‌داران به صورت رایگان درصدی کارمزد بگیرد که در ثبت‌نام رایگان هشت درصد است
6-در ثبت نام ویژه دو حالت دارد:
الف)کارمزد4درصد ماهانه 10هزار تومان و سالیانه 100هزار تومان
ب)بدون کارمزد با پرداخت 30هزار تومان ماهانه و سالیانه 300هزار تومان
7-محصولات تولیدی شما می تواند شامل وسایل دست ساز صنایع دستی مواد غذایی و ..باشد و حتما باید توسط شما و یا تولیدکننده داخلی تولید شده باشد.
8-در مورد مواد غذایی محصولات باید سالم باشد و حداقل مجوز لازم برای فروش را داشته باشد بدیهی است در صورت هر گونه مشکل فروشنده پاسخگو و مسئول خواهد بود و کالای پارسی هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه نخواهد داشت.
9-در صورت امکان کالای پارسی از محصولات و کیفیت و قیمت آنها به طرق مختلف اطمینان حاصل خواهد کرد و غرفه داران در این زمینه باید همکاری لازم را با کالای پارسی داشته باشند.
10- فروش هر نوع محصول غیرمعمول و غیرمجاز از قبیل محصولاتی مانند دارو که برای عرضه آن نیاز به مجوز خاصی است در کالای پارسی ممنوع است.
11-فروش محصولات شامل آموزش و نرم افزار در صورتیکه تولیدکننده آن خود غرفه دار باشد مشکلی ندارد.
12-درصورتیکه درخواست و سفارشی برای ارسال کالا توسط غرفه دار دریافت شده فروشنده وظیفه دارد محصول را تهیه و در مدت مشخص برای مشتری ارسال کند .
13-درصورتیکه کاربران سایت اعم از فروشنده یا خریدار در سایت اطلاعات شخصی نادرست وارد کنند ممنوع بوده و کالای پارسی اجازه دارد با فرد خاطی برخورد و حساب آنرا مسدود کند.
14-کالای پارسی تابع مقررات جمهوری اسلامی می باشد و هرگونه تخلف از قوانین از سوی کاربران(اعم از فروشنده و خریدار) ممنوع است.
15-فروشندگان باید محصولات باکیفیت و قیمت مناسب در کالای پارسی عرضه نمایند . در صورتیکه محصول بی کیفیت در سایت مشاهده شود بعد از اخطار در صورت عدم توجه فروشنده غرفه او بحالت تعلیق قرار می گیرد.
16-هدف اصلی سایت کالای پارسی حمایت از تولیدکنندگان خانگی و محصولات داخلی می باشد بدیهی است تولیدکنندگان و خریدارانی که در این هدف کالای پارسی را یاری رسانند علاوه بر اجر معنوی مورد تقدیر و تشکر قرار خواهند گرفت.